СДСМ: Милошоски фалсификувал исправи во Германија

Портпаролот на Социјалдемократскиот сојуз Богданка Кузеска со прес конференција : Милошоски треба да се извини и веднаш да поднесе оставка ако се потврди дека бил осуден во Германија.

You must be logged in to post a comment Login

ОСТАВЕТЕ КОМЕНТАР